Двокомпонентний клей медок густий, прозорий

Клеючі склади абсолютно незамінні при проведенні побутових ремонтів, зміцненні плит, створенні мармурових і гранітних виробах. Також підходять для приєднання плит, склеювання будь-яких виробів, а серед основних характеристик виділяють - витримування підвищення і зниження температури.

generalchemical.com.ua - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

З наявних на ринку, можна виділити наступні види клею:

 • двокомпонентний клей медок густий;
 • двокомпонентний клей медок прозорий;
 • двокомпонентний клей медок рідкий.

Дані види клею представлені виключно дуже високої якості. Дуже добре підходять для ручного та автоматичного використання, також незамінні при шпаклівці каменю будь-якого виду. Клеї дуже витривалі, тому підходять для роботи з таким каменем, як граніт і з усіма його різновидами.

Двокомпонентний клей медок прозорий

двокомпонентний клей медок густий

За даними статистики ринку будівельних матеріалів, на сьогоднішній день для будь-яких видів обробки приміщень використовують граніт і мармур. Ці матеріали підходять для фасадних робіт, і можуть стати відмінними елементами декорування. Для приклеювання матеріалів з гладкими поверхнями використовується безпосередньо двокомпонентний клей медок густий. Також він застосовується для приклеювання і ремонту всіх видів, як натурального каменю, так і синтетичного.

Використання двокомпонентного клею медок густого:

 • Робимо суміш з клею і закріплювача. У наступній пропорції: 100 до 3. Тобто 100 частин клею і 3 частини закріплювача
 • Нанесення. Готову суміш необхідно рівномірно наносити на чисту поверхню, яка попередньо обезжирюєтся. Далі слід почекати, поки суміш повністю затвердіє.
 • Час затвердіння близько 15 - 20 хвилин при t 25 С. Як тільки клей повністю затвердів можна піддавати його подальшої обробки
Хімія для каменю купити в Україні - + 3 (098) 96 777 09

Зберігати клей варто в щільно запечатаній банці, в абсолютно сухому місці, при кімнатній температурі. Клей з в'язкою консистенцією відмінно підходить для будь-якого покриття з тканини, дерева, дощок або кераміки. До того ж, цей клей прекрасно підійде для видалення швів, так як, вірно підібравши колірну гамму, можна надати однорідність вже готової поверхні.

Двокомпонентний клей медок густий

двокомпонентний клей медок прозорий

Двокомпонентний клей медок прозорий дуже міцний, застосовується для приклеювання, шпаклівки, відновлення різних видів виключно натурального каменю. І після того як двокомпонентний клей медок прозорий висох, він робиться абсолютно прозорим. При його допомозі можна створювати прекрасні структурні склейки з різних матеріалів. Двокомпонентний клей медок прозорий має високу ударостійкість і хімічну стійкість, при цьому він ще й швидко висихає. Клей має самовирівнюючі властивості, йому не потрібна додаткова шпаклівка. Застосування даного виду клею:

 • Змішати необхідну кількість закріплювача і клею. Дозування: сто частин суміші і три частини закріплювача.
 • Нанесення. Суміш, яка вийшла, необхідно наносити на площину, ідеально очищену від пилу і повністю знежирену.
 • Звільняємо площину від зайвого клею за допомогою кисті.
 • Очікування. Необхідно почекати поки клей затвердіє. Цей процес відбувається при температурі повітря - 25 С, на протязі 8 – 10 хвилин.

Зберігання клею повинно відбуватися в абсолютно сухому місці, виключно при кімнатній температурі, в щільно запечатаній банці.

Двокомпонентний клей медок рідкий

двокомпонентний клей медок рідкий

Двокомпонентний клей медок рідкий на основі поліестерової смоли, застосовується для мармуру, граніту і різного виду каменю, може бути використаний для відновлення натурального каменю. Володіє такими характеристиками: швидкість затвердіння, відмінна витривалість. Для скла, заліза і дерева абсолютно не підходить. Двокомпонентний клей медок рідкий можна використовувати на вологих матеріалах. Спосіб використання:

 • Змішати клей з закріплювачем. У наступній пропорції: 100 до 3. Іншими словами, потрібно взяти 100 частин клею на 3 частини закріплювача.
 • Нанесення. Готову суміш необхідно рівномірно наносити на виключно чисту поверхню і, попередньо ретельно знежирену
 • Звільняємо площину від зайвого клею пензликом
 • Чекаємо поки суміш повністю затвердіє. Час затвердіння близько 3 – 4 хвилин при температурі 25 ° С. Після видаляємо непотрібне кількість клею пензлем. Як тільки маса застигне, її можна піддавати подальшій обробці.

Зберігання двокомпонентного клею медок рідкий має бути обов'язково в добре закритій банці, в повністю сухому місці, при кімнатній температурі.

Полірувальні порошки для агломерату - +3 (098) 96 777 09

Всі дані види клею мають хороші фізико-хімічні властивості, морозостійкі, не псуються при перепадах температури, тому прекрасно підходять для зовнішніх робіт. Головне пам'ятати деякі правила роботи з клеєм:

 • Рівномірний розподіл по всій поверхні.
 • Правильне розташування матеріалу на місці приклеювання
 • Дотримання всіх заходів безпеки під час роботи з клеєм.

Кожен з видів клею має позитивні відгуки у звичайних покупців і майстрів, які займаються проведенням внутрішніх і зовнішніх робіт. Професіоналізм, якість, гнучкі ціни – це основні відмінності даного виду клею від інших.

Купити двокомпонентний клей медок густий - 093 92 686 03