Барвники для клею затверджувача :: Епоксидна система

Теплий, надійний і довговічний підлогу в житловому будинку, квартирі або іншому приміщенні – це те, що хвилює багатьох людей. Звичні нам покриття при великому навантаженні швидко приходять в непридатність і вимагають регулярного особливого догляду. Той же паркет і лінолеум потрібно регулярно оновлювати, а для ламінату (красивого, але дорогого) потрібні особливі умови і сухість. В даний час стала дуже популярна епоксидна система, яка є найбільш міцним покриттям, стійким як до механічного, так і до хімічного впливу. Єдиним недоліком, яким володіє епоксидна система, є висока вартість матеріалу. Але ціна повністю себе окупає, так як таке покриття служить довгі роки і не вимагає особливого догляду або регулярного оновлення.

generalchemical.com.ua - єдиний офіційний представник "General Chemical "в Україні!

Епоксидні системи можуть бути різними, вибирати їх потрібно відповідно до ваших потреб. Покриття може бути як прозорими і наноситися на вже існуюче покриття для підлоги, так і кольоровим, наноситися на бетонний або цегляну підлогу. Міцність і першого, і другого варіанту однакова.

Барвники для клею затверджувача

епоксидна система

Підлога з епоксиду – відмінне рішення для офісу, кафе чи іншого приміщення, де часто ходять люди, так як це покриття відмінно витримує високе навантаження. Епоксидна система стане прекрасним рішення для ванної кімнати та кухні, так як не реагує на вологу, перепади температур і відмінно переносить часто мити з використанням агресивних хімічних засобів. Також така підлога можна зробити на веранді або у дворі дачі.

Що стосується дизайну, то воно теж може бути різним, використання різних барвників пропонує величезний вибір кольорів і відтінків. Ви можете вибрати навіть малюнок, який вам подобається. Ви можете вибрати навіть малюнок, який вам подобається. Деякі компанії пропонують наливні епоксидні підлоги з 3D зображенням.

Важливо пам'ятати про те, що епоксидна підлога погано нагрівається, вона досить холодна. Тому таке практичне покриття відмінно підійде для дитячої кімнати, але килим на підлогу покласти потрібно обов'язково.

Епоксидна система

Епоксидні покриття абсолютно безпечні: вони не виділяють шкідливих речовин, не горять, екологічно нешкідливі, так як складаються з обробленої епоксидної смоли. На жаль, покласти таку підлогу або нанести покриття самостійно не вийде, тому потрібно ретельно підібрати бригаду працівників. Укладання підлоги і його застигання відбувається дуже швидко, вже через кілька діб ви можете по ньому ходити і навіть бігати. Також епоксид допоможе вирівняти спочатку нерівна підлога (це часте явище в новобудовах) і зробити поверхню ідеально гладкою.

Хімія для каменю - +3 (098 ) 96 777 09

барвники для клею затверджувача

Коли відбувається процес укладання натурального каменю, не розрахувати кількість окремих компонентів клею-мастики дуже просто. Адже людський фактор не можна списувати з рахунків і можливо кількість цього клею буде нанесено більше, ніж було потрібно через утому або банальної короткочасної неуважності (людину чимось відволікли, вона погано себе почувала). А в ході експлуатаційного процесу каменю (граніту або мармуру) поверхню з плином часу сильно тьмяніє і в'яне. І природно від цього сильно псується його зовнішній вигляд, що, звичайно ж, вкрай небажано. Але з частиною в даний момент на ринку існує велика кількість самих різних засобів, які усувають подібні зазначені вище проблеми і допомагають швидко ненадовго повернути каменю його первозданний вигляд. Одним з таких засобів є барвники для клею затверджувача, які і стануть головним рятівником вийшла ситуації.

Епоксидна система в Україні - 093 92 686 03

Головне не забувати є барвники для клею затверджувача, в яких використовується для клеїв різних складів. Так, наприклад не можна використовувати один і той же затверджувач для епоксидного і поліефірного клею використовувати категорично забороняється. Для того щоб не сталося якоїсь неприємної ситуації уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. При необхідності барвники для клею затверджувач можна купити в декількох колірних палітрах:

  • жовтої,
  • зеленої,
  • чорної,
  • червоною.

Але тут теж треба відштовхуватися від виду натурального каменю і його кольору. Для клеючих складів також є особливі пасти, які мають кілька відтінків, вони потрібні для додання кольору клею і шпаклювання. Як бачите варіантів усунення зблякли каменю досить багато, головне це вибрати саме той який би підходив би для вашого випадку.

Полірувальні порошки для мармуру - +3 (098) 96 777 09

Для різновидів натурального каменю барвники для клею затверджувача не має такого великої різноманітності. Найчастіше можна обмежитися декількома спеціальними пігментами і використовувати їх одночасно із захисними препаратами. Після їх нанесення проводиться завершальний етап – полірування каменю. При бажанні можна скористатися спеціальними перетворювачами кольору, які, вступаючи з поверхнею каменю в хімічну реакцію, змінюють його відтінок.

Купити барвники для клею - 093 92 686 03