Купити клей для каменю, мармуру і граніту :: Ціни

Клей для каменю: типові стандарти

Різноманітність походження будь-якого з каменів є не тільки відмітним знаком якості, але, в той же час, досить гнітючою особливістю цього матеріалу. Справа в тому, що в процесі освіти в структурі і на поверхні каменя формуються візерункові переплетення ліній і колірних відтінків, які завдяки своїй унікальності надалі ніколи не зможуть возз'єднатися в цілісний візуальний ряд з декількох каменів, так як кожен з них по своєму неповторний природний шедевр.

Клей для мармуру

клей для каменю

Особливий дисонанс виникає тоді, коли, наприклад, при переїзді або неправильному монтажі від кам'яного виробу відколюється фрагмент. Опинившись в подібній ситуації, типово, люди починають шукати доцільні методи реставрації. Але мало хто, в першу чергу, згадує про існування елементарного клею для каменю, якого буде цілком достатньо, щоб відновити спільність втраченого елемента з основою частиною творіння шляхом склеювання.

generalchemical.com.ua - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

Процедура склейки, на перший погляд, проста — берете клей для каменю, наносите на необхідну ділянку, сполучаєте роз'єднані частини, злегка притискуєте: «Вуаля!» — і камінь знов цілий і неушкоджений!

Клей для каменю

клей для мармуру

Найбільшим попитом на «підклейку» користуються мармур і граніт, так як саме ці різновиди каменю типово застосовуються в будівельній сфері і для створення елементів декору інтер'єру. Крім того, ці матеріали активно використовуються для оздоблювальних робіт і в розробках креативних аксесуарів. Такі вироби будуть вимагати особливо дбайливого догляду. Адже як не дивно, але при щоденному застосування вони досить-таки крихкі і схильні до тріщин. Отже, працюючи з мармуровими і гранітними покриттями неможливо обійтися без надійного клейового складу. При роботі з натуральним каменем важливо пам'ятати і те, що звичайний клей бажано не використовувати. Потрібний ефект можна отримати лише при нанесенні спеціального засобу. Саме тому такий необхідний і дієвий засіб як клей для натурального каменю цілком гарантує склеєним поверхням довголіття і стійкість до впливу навколишнього середовища. Так наприклад, якщо ви працюєте з мармуром, матеріалом особливим і шляхетним, тоді неохайні сліди від клею вам явно ні до чого. Використовуйте клей для мармуру необхідного вам відтінку і тоді замість видимих ​​швів, після полірування, можливо ви досягнете повної ліквідації слідів пошкодження каменю. Тому застосування спеціального клею вигідно всім: і вам, і поверхні каменя. До подібної «реставрації» можна звертатися в переважній більшості випадків, крім виробів, що піддаються постійному впливу високих температур. А для більшої практичності «врятованого» вироби, можна вдатися до використання армування з'єднань розлому оброблюваних частин пластинами зі склопластику.

Клей для граніту

Який вид клею для натурального каменю вибрати?

Види клею для каменю бувають різні, але традиційно їх поділяють по консистенції:

  • пастоподібні;
  • рідкі;
  • напіврідкі.
Хімія для каменю - +3 (098 ) 96 777 09

Більш вигідним варіантом при всіх можливих випадках буде придбання гелеобразного безбарвного клею. Хоча головним фактором завжди залишається область його застосування, яка визначає необхідні якості для клею незалежно від його структурної формули, будь-який з них повинен відповідати ДСТУ.

клей для гранітуТакож актуально згадати і про те, що є клей для каменю поліефірний і епоксидний. Ці два клеять речовини мають відмінності за складом, основним властивостям впливу і областю застосування. Але іноді вони взаємозамінні. Спільною особливістю для них є можливість полірування і фарбування. Але є і загальний мінус — ці клеї не гарантують фортеця скріплення «висячих» елементів, тому при необхідності здійснити подібну операцію необхідно врахувати потребу додаткового використання спеціальної арматури. На додаток до цього потрібно відзначити і те, що на швидкість затвердіння будь-якого з цих клеїв впливають оточуючі фактори (вологість, низька або температура). А ось наприклад, клей для граніту, який в свою чергу найчастіше є герметиком, універсальний для роботи з зовнішніми елементами при будь-яких погодних умовах.

Полірувальні порошки для мармуру - +3 (098) 96 777 09

В асортименті будь-якого будівельного магазину ви зможете знайти як спеціальний (одно- або двокомпонентний) клей для натурального або штучного каменю, так і відповідну шпаклівку, мармуровий силікон або герметик для роботи з ними. В основному всі вони представлені багатоколірною палітрою відтінків.

Роблячи вибір на користь того чи іншого складу обов'язково зверніть увагу на тягучість обраного вами клею. Якісний клей повинен бути багатофункціональним, мати максимальну еластичністю і не мати запаху або небезпечних розчинників в своєму складі.

До того ж ціна на докладні кошти цілком доступна.

клейкість і фортеці вам!

Купити клей для каменю - 093 92 686 03