Клей для мармуру бежевий, білий і кольоровий. Ціни

generalchemical.com.ua - єдиний офіційний представник "General Chemical "в Україні!

Натуральні матеріали все частіше з'являються в інтер'єрі квартир, заміських будинків і різних установ. Особливо популярний натуральний камінь (граніт і мармур), який не тільки міцний і довговічний, але і виглядає дуже красиво і дорого. Але ці матеріали мають велику вагу, тому звичайний цемент або плитковий клей не підійдуть для їх укладання. Для цього існує клей для мармуру білий або іншій кольоровій варіації. Міцний і надійний клей особливо важливий тоді, якщо мармурові або гранітні плити укладаються на підлозі або на сходах. Постійне фізичний вплив не витримає жоден цементний розчин.

Клей для мармуру білий

клей для мармуру бежевий

Для світлого каменю ідеально підійде клей для мармуру бежевий. Він буде практично непомітний, а шви між плитами будуть зливатися з каменем. Крім того, такий клей витримує великі навантаження, високу вологість і сухість, перепади температур. Таким чином, ви можете без будь-яких побоювань використовувати його і для укладання кам'яних плит на вулиці, у дворі або для облицювання будинку. Клей для мармуру бежевий також можна використовувати і для штучного каменю, який по своїй міцності і довговічності не поступається натуральним матеріалам.

Хімія для каменю купити у Львові - + 3 (098) 96 777 09

Для фактурного каменю з малюнком найкраще використовувати клей для мармуру бежевий. Він не впадає в очі і не порушує монолітного малюнка каменю. Варто також сказати, що працювати з таким спеціалізованим клеєм дуже просто, не складніше ніж зі звичайним цементним розчином або плитковим клеєм.

Клей для мармуру бежевий

клей для мармуру кольоровий

До головних особливостей клею для мармуру можна віднести:

  • високу стійкість до температур. Мороз в 10 градусів або спека в 100 – не проблема для клею, він не втратить своїх характеристик;
  • підвищену стійкість до впливу агресивних хімічних речовин. Луги і кислоти, які зазвичай використовуються для миття натурального каменю, нешкідливі для клею;
  • може використовуватися як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт завдяки своїй морозостійкості. Але в північних районах його все ж краще не використовувати;
  • застигає дуже швидко незалежно від температури і сухості. На застигання йде приблизно 2 години;
  • з часом не тріскається, не розширюється при нагріванні і не тріскається під дією низьких температур;
  • не боїться сонячного випромінювання. Стійкі пігменти в кольоровому клеї не вигоряють на сонці і не втрачають своєї яскравості. Не вимагають оновлення та використання затирки.

Клей можна використовувати і в якості герметика і обробки швів між каменями. Наприклад, при обробці кам'яної мозаїки клей можна використовувати як затирку. Але на відміну від стандартної затірки, клей для мармуру не потребує оновлення і не обсипається, так як його основним компонентом є епоксидна смола.

Клей для мармуру кольоровий

клей для мармуру білий

Клей для мармуру білий, як і інших кольорів має досить широке видове різноманіття. Його умовно можна розділити на наступні види:

  1. Мастика поліестерна. Поліестерні мастики можуть мати досить великою кількістю колірних відтінків. Завдяки такому широкому асортименту в області колірної гами, їх використання найчастіше направлено на оформлення фасадів будівель і споруд. Купити можна клей для мармуру кольоровий в трьох станах – твердому, рідкому або напіврідкому. Яке саме стан краще підійде саме вам, має залежати від виду кам'яних деталей, які необхідно склеїти.
  2. Клеї епоксидного типу. Якщо вам потрібен клей для мармуру кольоровий з більш багатою палітрою, то, мабуть, це не ваш вибір. Але якщо вам потрібен клей, який буде максимально надійним і довговічним, то клей епоксидного типу це саме те, що ви шукали. В даний момент він через своїх високих експлуатаційних характеристик використовується практично на кожному будівництві. Варіанти для випадку, коли є необхідність в склеюванні не тільки мармурових деталей, але і виробів з бетону та металу годі й шукати.
  3. Епоксидні імпрегнанти для проведення зовнішніх робіт. Краще рішення для реставраційних робіт зовні. Даний вид клею, виключено в'язкий і без будь-яких труднощів заповнює навіть самі невеликі пори в поверхні. Тим самих він прибирає всі нерівності, тріщини та інші дефекти. Кроми своїй низькій в'язкості цей клей продемонстрував чудову морозостійкість і взагалі дуже стійкий до погодних і температурних перепадів. Легко подається шліфовці він незамінний при капітальних зовнішніх фасадних роботах.
Полірувальні порошки для граніту - +3 (098) 96 777 09

Як ви можете побачити клей для мармуру кольоровий це далеко не весь перелік можливих клеючих речовин для натурального каменю. Крім кольорових варіантів є і більш міцні і більш в'язкі. Головне тільки точно визначитися з функціоналом, який вам необхідний від клею. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією кожного з видів і всі можливі форс-мажори, пов'язані з невдалим вибором клею вас гарантовано обійдуть стороною.

Будуйте грамотно, реставрують з душею і нехай у вас завжди все клеїться!

Купити клей для мармуру бежевий - 093 92 686 03