Купити клей для пісковика, кварциту і онікса. Львів

Будівельний клей для каменю

Сьогодні у вітчизняному будівельно-ремонтному бізнесі вважається престижним орієнтування на нові розробки і досвід Європи, завдяки яким національний ринок подібних послуг став більш ефективний і надійний. Категорія “європейський стандарт” поступово стала синонімом суворого контролю якості з відповідними сертифікатами відповідності всіх необхідних вимог матеріалів і послуг. А нині в «ближній закордон» небувалим попитом користується клей для каменю, який, в принципі, завоював довіру споживачів по всьому світу.

Клей для кварциту

клей для пісковика

Значний прорив у виготовленні будівельного клею був зроблений власне в Німеччині ще в середині ХХ століття: саме там розробили його ключовий склад і технологію, а також саме там було відкрито і перше виробництво однокомпонентних сухих будівельних сумішей. Це відкриття вчинила справжній «бум», так як практично повністю витіснило виробництво водних дисперсій. Новий продукт моментально завоював ринок, бо має високу якість, практичністю і легкістю, ніж та забезпечив свою популярність у фактичного споживача, який всіляко прагнути позбутися незручностей. Завдяки міцності і впевненості в надійності, клей для каменю зберігає свій статус лідера і довіру до себе. Більш того сучасні формули додали клею ще більших експлуатаційних характеристик, тому плануючи будівництво або ремонт в своєму будинку ви не прорахуєте, якщо поставите & laquo; все ставки & raquo; на прозорий клей для каменю вітчизняного або ж європейського виробництва.

generalchemical.com.ua - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

Асортимент продукції включає: клей для плитки, штукатурно-клейову суміш, декоративну штукатурку, грунтовки розчин, а також велика кількість спеціалізованих складів, розроблених індивідуально під кожен вид каменю (наприклад, клей для граніту або клей для кварциту), які підтримують високий екологічний стандарт якості. Представлені засоби перш за все призначені для реконструкції кам'яних виробів або ремонту. Будь-яким з таких складів можна легко склеїти камінь, заповнити шов між плитами, ліквідувати тріщини в покритті.

Клей для пісковика

клей для кварциту

Клей в будівництві можна застосовувати не тільки в ремонтних цілях — з його допомогою можна декорувати вже готові проекти. Наприклад, використовуючи клей для пісковика можна швидко облицювати фасад «дикуном» (Плиткою з піщанику «під» натуральний камінь). Головне вгадати необхідну товщину і розмір, а особливих умінь для того щоб «посадити» таку плитку на клейову суміш вам буде не потрібно. Цей процес дійсно простий:

  1. Клейовий розчин рівномірно наносять на підставу гребінчастим шпателем;
  2. Простежити, щоб на поверхні розчину не утворилася плівка;
  3. Переконатися в тому, щоб під плиткою не залишився люфт.
Хімія для каменю купити у Львові - + 3 (098) 96 777 09

В таких роботах фахівці рекомендують використовувати двокомпонентні поліефірні клею, які заливаються після попередньої обробкою порожнин абразивними алмазними дисками і ацетоном. Далі склад піддається облицювальної вирівнюванню і корелюванню під колір каменю.

Трохи складніше буде при пломбуванні виробів, наприклад, з оніксу, який часто використовують в інкрустації меблів, в віконних і дверних вітражах, в настінної мозаїці або ж в інтер'єрі ванних кімнат. Відмінною рисою цього матеріалу є його низька волого- та світлопропускна здатність. У зв'язку з цим, по-перше, такий мінеральний камінь як онікс необхідно пломбувати тільки застосовуючи прозорий силікон або ж спеціальний прозорий поліефірний клей для онікса, в рідкісних випадках можна взяти інші облицювальні розчини, що застосовуються для виробів з каменю. По-друге, сам матеріал відноситься до елітного ряду каменів, отже, будь-яка його обробка буде роботою копіткої.

Клей для онікса

клей для онікса

Способом клейовий пломбування можна позбавиться від глибоких подряпин, відколів, механічних пошкоджень і навіть вибоїн. А в ситуаціях, коли основний матеріал сам по собі неоднорідний, тоді завдяки якраз правильно підібраному відтінку поліефірного клею, після додаткового шліфування й полірування, він стане абсолютно не відрізняється від природного гами натурального каменю.

Полірувальні порошки для граніту - +3 (098) 96 777 09

Якщо покупка натурального каменю в будь-якому випадку залишиться дорогим задоволенням, то його частковий ремонт чи реставрація в будь-якому випадку обійдеться вам дешевше. Професійна пломбування, герметика або шліфування стане для вас швидким відновленням зовнішнього вигляду вашого кам'яного покриття. Крім того, приємним моментом стане усвідомлення того, що при проведенні реставраційних робіт камені знадобитися демонтувати камінь, так як всі вади можна буде усунути прямо на місці.

Нехай ремонтні роботи в вашому домі будуть вдалими і завжди приносять радість!

Купити клей для пісковика - 093 92 686 03