Купити клей мастика, клей густий, рідкий. Ціни Львів

Завжди різний, але завжди клейкий

клей мастика

З давніх часів, як найбільш довговічного, найбільш міцного матеріалу, людина застосовувала в своєму побуті камені різних порід. Цей природний матеріал використовували для будівництва та декору житла. Камінь брали як для фундаментних робіт, так і для облицювання. Пізніше з його допомогою стали прикрашати меблі. Якісні покриття і вироби з каменю в дизайні приміщень досі залишаються в топі модних тенденцій. Більш того, в наші дні люди навчилися виготовляти штучний камінь, який з кожним роком стає все більш популярний. До того ж, за своїми основними властивостями, такий камінь практично не відрізняється від природного – зовні він привабливий і надійний на тому ж рівні що і натуральний. Ось тому їм активно користуються при створенні зовнішніх і внутрішніх інтер'єрів для роботи як з меблями, так і з дрібним декором.

generalchemical.com.ua/ - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

Природний малюнок і фактура каменю завжди має неповторні візерунки. Але, на жаль, навіть камінь схильний до пошкоджень. Безвихідних ситуацій немає! Якщо камінь надламався або в ньому з'явилася тріщина це не завжди свідчить про те, що його потрібно повністю замінити — раціональним виходом може стати часткова реставрація або незначний ремонт. Найчастіше камінь можна елементарно «підклеїти».

Детальніше про клей для каменю

Клей густий

Походження каменю, масштабність дефектів на ньому, а також його обробка, безумовно, незалежно від якості виробу, впливають на вибір необхідного клею. Всілякі клеї для натурального і штучного каменю виробляються багатьма компаніями, що займаються розробкою і виробництвом хімії для каменю. У їхньому асортименті присутні великі каталоги різноманітних видів коригувальних препаратів.

З натуральними каменями все просто — при виборі клею або шпаклівки вам слід звертати увагу на пористість матеріалу. А ось зі штучним доведеться трохи складніше, адже такий камінь може бути виготовлений з різних матеріалів:

  • камінь із цементною основою або створений методом спікання;
  • камінь, зроблений з синтетичних смол.

Очевидно, що до початку робіт підібрати клей для каменю (мастику, густий або рідкий) варто індивідуально. Універсальним фактично для всіх видів каменю вважається клей мастика— клей у вигляді замазки з суміші компонентів різних речовин зі склеює дією і високим ступенем затвердіння, в основу якого найчастіше входить масло або тягучі смоли. Цей клей подібний до цементу і найбільше підходить для заповнення тріщин. Зазвичай застосування клею мастики актуально для продовження облагородження зовнішнього вигляду (існує безліч відтінків сумішей) і терміну служби виробу. Іноді для герметизації кам'яного покриття.

Клей мастика

Склад для монтажу або реконструкції каменю

клей густий

Крім клею мастики, хороші відгуки отримали і більш стандартні варіанти, тобто клей густий і рідкий. Відзначимо й те, що будівельний клей будь-якого з перерахованих вище типажів гарантує міцне зчеплення. Але в цілому, для того щоб надійно проклеїти камінь потрібно склад, сформований на основі того ж матеріалу, з якого походить камінь: типово це повинен бути мономер в поєднанні з затверджувачем.

Хімія для каменю- +3 (098 ) 96 777 09

Впорядкувати клей, який підходить для роботи з каменем дуже складно — їх безліч, хоча всі склади володіють деякими загальними перевагами:

  • стійкість до хімічних реакцій і фарбування
  • хороша термостійкість і водонепроникність;
  • близькість до структури оброблюваного каменю і висока еластичність;
  • доступна ціна і проста формула приготування.

Клей рідкий

Слідуючи рекомендаціям фахівців ви повинні розуміти і те затвердіння будь-якого складу займає в середньому п'ять або шість годин, хоча рідкий клей буде «застигати» трохи швидше. Зазвичай такі суміші продаються в невеликих упаковках і вимагають розведення по порціях.

Клей для роботи зі штучним каменем

клей рідкий

Якщо пломбуванню підлягає камінь не натуральної основи, тоді більшість професіоналів готові акцентувати на тому, що для роботи вам буде потрібно використання «сухого» клею з полімерів і цементу, до складу яких завжди входять сполучні наповнювачі та необхідні органічні добавки для кращого скріплення з наявними мінеральним матеріалом.

Полірувальні порошки для мармуру - +3 (098) 96 777 09

Наостанок відкриємо ще кілька секретів сумісності клею і каменю:

  1. Щоб накладений матеріал не відшаровувався, всі роботи слід проводити при температурі від +5 градусів і найкраще в літній період;
  2. Якщо роботи проводяться в місці з підвищеним рівнем вологи, тоді перед їх початком слід провести обробку гідрофобним розчином;
  3. Наносити клей на камінь рекомендується малими дозами зверху вниз.

За умови, що всі дії виконуються акуратно і з дотриманням всіх необхідних етапів, тоді отриманий результат буде правильним і не зажадає швидкого повторення або демонтажу.

Клей мастика купити в Україні - 093 92 686 03