Клей для агломерату, травентіну і клей шпаклівка

Важливість вибору клею

Сьогоднішній вибір будівельних матеріалів, що передбачені для декоративно-оздоблювальних і монтажних робіт, до яких, до речі, також можна віднести мармур і граніт, надають покупцеві можливість втілити в життя його найзаповітніші фантазії і реалізувати найбільш своєрідні дизайнерські рішення в інтер'єрі. Але незважаючи на те, що їх якість ретельно перевіряється і виготовляються вони дійсно «на совість», досить-таки поширеним явищем фіксується їх крихкість і відповідно часткове руйнування. У такі моменти дуже прикро усвідомлювати, що ваші креативні і геніальні задуми, спеціально втілені в камені, все одно підвладні часу і не довговічні. Таке буває і абсолютно не тішить. Але факт є фактом — тріщини на покритті або ж стіні, відламані шматки від декоративних скульптур, що відстали від своїх кріплень плити вважаються сумною реальністю будь-якого будинку. Ще більшої прикрості приносить усвідомлення того, що найчастіше такі неприємності виникають в результаті некомпетентної роботи майстра або ж невмілого монтажу «своїми руками». Хоча основною причиною подібних явищ служить не правильно підібраний клей для робіт з камінням, який, в свою чергу, повинен гарантувати міцність таких поверхонь. Уявімо, вам потрібно підібрати клей для травертину. Як матеріал сама по собі травертин є вапнякової породою. Про це людині відомо ще з часів Римської Імперії, де його широко застосовували для блокових забудов. На вигляд травертин естетично привабливий до того ж його легко обробляти, тому найбільш часто його застосовують для створення невеликих плит, які кріпляться за принципом мозаїки. Так ось клей для травертину використовується особливий – по суті це розчин з піску, цементу і стандартного клею для каменю, який додається тільки для додавання суміші еластичності. Якщо ж взяти звичайний клей і не змішати його в необхідному відповідно з піском і цементом, тоді плитка незабаром відвалиться або частково деформується.

Клей для травертину

клей для агломерату

Так, перш ніж приступити до вибору монтажної суміші для прозорої або кольорової обробки каменю, це вже не так важливо, вам слід спочатку призвичаїться до деяких прийомів і вивчити деталі майбутнього вибору. Наприклад, ви б не здогадалися б про те, що професіонали уникають застосування універсального клею, так як для кожної області країни типові зовсім інші рівні морозо- і термостійкий, тому клейстерний склад для зовнішніх робіт слід брати тільки той, що призначений саме для відповідних кліматичних норм регіону, особливо акцентуючи свою увагу на показниках вологопроникнення.

Клей для агломерату

клей для травертину

Куди більш ретельної обережності слід дотримуватися у виборі клею для нетипових каменів, наприклад кварцового агломерату. За своїм складом він складається з суміші натуральних каменів або мінералів, іноді в нього входять навіть дорогоцінні, напівкоштовні компоненти, а поліефірні смоли або ж цемент пов'язують їх. До речі, щоб надати неприродної барвистості в основу агломерату домішують пігменти мінералів, стружку металу, черепашник, колоте скло або авантюрин. У цій специфіці складу і криється складність вибору клею для агломерату, хоча він все частіше він застосовується в домашньому інтер'єрі. Клей для агломерату можна наносити лише через 28 днів після влаштування стяжки!

Хімія для каменю купити в Україні - + 3 (098) 96 777 09

Ще одним цікавим моментом можна вважати і те, що в цілому, відповідно до своїх поліпшених характеристик, склади для зовнішніх робіт більш довговічні ніж подібні суміші для внутрішніх обробок. Їх унікальні властивості проявляються в:

  • додаванні специфічних добавок, які надають міцності застиглому матеріалу;
  • підвищена формула еластичності, що підвищує рівень проникнення складу в люфти оброблюваної поверхні;
  • стабільніша переносимість до різких сезонних змін.

Клей шпаклівка

клей шпаклівка

Вдалими прикладами таких видів сумішей, які найбільш коректно себе зарекомендували з практичного боку, можна назвати цементну суху суміш, а також більш сучасну поліуретанову або епоксидну реактивну суміш на основі смоли. Їх частіше використовують при декоративній деталізованій обробці, але можливо і більш універсальне застосування для будь-яких зовнішніх робіт. Прекрасним рішенням для подібних видів робіт зазвичай стає клей шпаклівка, створений для роботи з стельовими плитами, плінтусами, розетами, виробами з пінопласту основою і різними профілями для декору, при покупці якої вибір треба зробити на користь відомих на міжнародному ринку марках. Що характерно так це те, що такий клей володіє коротким часом схоплювання і застигання, до того ж відмінно вирівнює поверхні.

Полірувальні порошки для агломерату - +3 (098) 96 777 09

Але напевно, дійсно слушною порадою для недосвідченого майстра буде рекомендація купувати будь-який клей тільки у перевіреного постачальника — так ви убезпечите себе від підробок, а також зможете отримати безкоштовну консультацію щодо застосування.

generalchemical.com.ua/ - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

Купити клей для агломерату - 093 92 686 03