Кристалізатор для мармуру, граніту і блиску Львів

Кристалізатор для мармуру, граніту і блиску Львів

З каталогом нашої продукції можете ознайомиться тут ...

Природним матеріалом, який здавна використовується людиною і характеризується своєю особливою довговічністю, є камінь. Ще з давніх-давен його застосовують для виготовлення пам'ятників, скульптур і підлогових покриттів. Проте, будь-який кам'яне виріб, незалежно від зовнішнього чи внутрішнього розташування, вимагає правильного догляду.

Для належного догляду за каменем прийнято здійснювати очищення та полірування за допомогою натуральних і хімічних засобів. Сучасні компанії мають у своєму розпорядженні широким асортиментом ресурсів, пропонованих для обробки всіх різновидів кам'яних структур. Спектр їх можливостей вражає своїм різноманіттям і ефектом впливу.

Кристалізатор для блиску

кристалізатор для блиску

Індустріальна "хімія" для каменю запросто впорається з ліквідацією будь-яких типів плям і забруднень, що можуть виникнути на мармурі або граніті. Крім того, з їх допомогою спецзасобів можна не тільки очищати поверхню, а також освіжати колір каменю і покращувати його захисні властивості, в значній мірі запобігаючи його раптове забруднення.

Полірування каменю спеціальними засобами надає оброблюваного матеріалу вид ідеальної глянцової поверхні, враження сяйва і ефект «мокрого каменю», взагалі підкреслює структуру каменю, а також відштовхує пил, запобігає забруднення і проникнення води. Головне не застосовувати їх на вигравіруваних частинах виробів!

Сьогодні для всіх кам'яних поверхонь існують рідкі очищувачі, пасти для усунення плям, захисні засоби, полірувальні засоби і просочення, що застосовні для всіх видів натурального і штучного каменю. В цілому, засоби для організації таких робіт знайшло узагальнююча назва — кристалізатор. Традиційно він буває порошковий і рідкий.

Кристалізатор для мармуру

Кристалізатор для граніту

Кристалізатор для мармуру найбільш дієвий препарат для облагородження мармурового покриття. Кристалізація по мармуру – процес з відмінною термохимической реакцією, який змінює особливості властивостей зовнішнього кулі каменю. При цьому процесі активно задіюють реактиви підвищеної концентрації. Краще застосовувати порошкові засоби, які реакціоніруют з ферментами, що входять в основу компонентів опадів. Щоб провести таку операцію, слід попередньо ретельно очистити поверхню мармуру, що плануєте обробити, яка повинна бути відполірованою або на стадії попередньої полірування, і шляхом рівномірного розпилення нанести на неї консистенцію засобу. Для такої процедури часто використовують дисковий апарат і сталевий диск з тонкого клочка. Цікаво й те, що кристалізацію мармурових покриттів можна проводити профілактично як частина процесу реконструкції каменю.

 

Кристалізатор для граніту являє собою засіб, яке полірує до блиску поверхню граніту і подібних йому за складом підстав. З його допомогою спеціальної формули складу кристалізатора можна облагородити зовнішній лик граніту, усунувши вади каменю і відновивши його компоненти, додатковою обробкою воском. Гранітний кристалізатор, через швидкість реакції, завдяки якій камінь довгий час не піддається тускненію, і не жовтіє після обробки, високо цінується і широко застосовується.

Використовуючи спеціальний кристалізатор для блиску, ви одночасно отримуєте комплекс позитивних поліпшень: опір до тертя поверхні подвоюється, колір вироби насичується і оживає, покриття стає більш еластичним, а сам камінь - вологостійким.

Рекомендується обробка невеликими ділянками, розмірами до 4м². Після кристалізації кам'яне покриття вас захопить!

Кристалізатор для граніту - 093 92 686 03