Купити віск для каменю :: Прозорий, чорний, бджілка

Купити віск для каменю :: Прозорий, чорний, бджілка

З каталогом нашої продукції можете ознайомиться тут ...

Період радянської архітектури може увійти в історію людства як століття «полірувального каменю». Велика кількість декоративної кам'яної продукції і покриттів переконливо впровадили в пріоритети естетики і пострадянського простору. Тому завдання правильного догляду за каменем переслідує багатьох, адже всі бажають бачити відблиск гранітно-мармурових текстур, іноді навіть не замислюючись про те, що за своєю природою камінь блищати зовсім не повинен. Існує теорія про те, що блиск каменю на пряму залежить від числа нерівностей на ньому. Можливо ця причина і популяризує процес полірування каменю «до блиску».
Хоча, наприклад, такий вид каменю як мармур вже в своєму латинській назві несе зашифроване значення «блискучий камінь », зберігаючи за ним тисячолітнє право першості «блискучого в усіх відношеннях».

Віск для каменю чорний

Дбайливе застосування виробів з натурального каменю знаменує потреба очищення та захисту каменю. Ефекту «блискучого сяйва» можна досягти двома шляхами:

  • механічним поліруванням;
  • хімічною обробкою.

віск для каменю чорний

З обробкою каменю за допомогою спеціального обладнання все ясно — абразивні сегменти ретельно полірують поверхню, прибираючи всі недоліки покриття, а ось з обробкою каменю спеціальними засобами ситуація трохи складніше, тому що вимагає особливої ​​уваги до деталей і послідовності дій, що, швидше за все, зводиться до принципу догляду за шкіряними виробами або взуттям — треба часто полірувати і покривати захисними засобами.

Для гарантованого захисту каменю від негативних впливів навколишнього середовища і наслідків людської недбалості плям — рекомендується використовувати високоякісні засоби природного або штучного складу.

Один з найбільш древніх способів догляду за каменем є натирання бджолиним воском. У наш час існують альтернативні рішення такі як парафін або силікон, але саме віск для каменю (бджілка), в різних комбінаціях, продовжує входити до складу практично всіх полиролей і паст для натирання каменю.

Чудові властивості воску для каменю привертали увагу людини ще багато століть тому. Ще майстра епохи Відродження в своїх записах акцентували увагу на корисність цього продукту для блиску і міцності скульптур.

Віск для каменю прозорий

Сучасна індустрія продукує два види воску:

  • віск для каменю чорний;
  • віск для каменю прозорий.

Купити віск для каменю бджілка

Віск для каменю чорний підходить для обробки мармуру та граніту. Використовується для пожвавлення природного кольору каменю, також препарат призначений для регулярної швидковисихаючої обробки грубих кам'яних поверхонь. Сам віск додає матовість і надає водовідштовхувальну функцію. Після полірування цим засобом поверхню бажано повторно відполірувати сталевим фетром.

Віск для каменю прозорий більш універсальний і застосовний для обробки всіх типів каменю від цегли до графіту. Основна його характеристика — зносостійкість і пастоподібних, хоча і зустрічаються порошкові варіанти засобу.

 

У кожному з випадків, результат воскового впливу буде різний, оскільки велику роль відіграє наявність сторонніх домішок як в камені, так і самому хімічному засобі, яке часто включає оксиди різних металів. До складу шліфувальних сумішей також пропонується додавання незначної кількості фарбувальних речовин. Так створюються двокомпонентні засоби по догляду. На практиці, подібні експерименти зможуть лише незначно поліпшити кінцевий результат обробки, але, все ж чистий віск для каменю бджілка вважається унікальним засобом для догляду за кам'яною структурою декоративних виробів.

Купити віск для каменю бджілка - 093 92 686 03