Миючий засіб для каменю :: Мрамора :: Граніту

Миючий засіб для каменю :: Мрамора :: Граніту

З каталогом нашої продукції можете ознайомиться тут ...

Для облаштування сучасних архітектурних проектів і ландшафтного інтер'єру найчастіше використовують мармур або натуральний камінь. Такі матеріали можна застосувати й у декоруванні внутрішнього простору приміщень. Наприклад, з мармуру розробляють кухонні гарнітури або покриття для підлоги для душових кімнат. Щоправда, їх довговічність значно поступається практичності: всупереч візуальній привабливості і міцності мармурових покриттів, вони надмірно підвладні запиленію, а через пористої структури, і забруднення. Саме тому і вимагають до себе належного догляду, який можливо здійснити лише використовуючи специфічний миючий засіб для мармуру.

Купити миючий засіб для граніту

На відкритих ділянках вироби з каменю можуть грати роль основних сегментів огорож, фонтану, альтанки, криниці чи доріжки. Однак довкілля — головний ворог будь-яких кам'яних конструкцій або поверхонь, так як вони успішно підпадають під категорію тих матеріалів, що страждають від біологічних факторів (моху, цвілі, трав'яного наросту). Виходом в рішенні цих проблемних моментів знаходять в корекційних роботах, де можуть використовувати миючий засіб для каменю — натурального або фабричного, — що повертають покриттю чистоту і ідеальність блиску, а в ряді випадків і надовго запобігає вторинне забруднення.

Миючий засіб для каменю

При догляді за каменем слід знати, що принцип дії звичайних і більш звичних нам простих миючих засобів не завжди збігається з ходом хімічною реакцією тих компонентів, за допомогою яких можна облагородити кам'яне покриття. Прості миючі та захищають препарати можуть поєднуватися при догляді за чим завгодно (деревом, керамікою, цементом), а не з натуральними каменями і покриттями, що за своєю природою збагачені досконало іншими властивостями і іншою специфікою.

У засобах по догляду за кам'яними структурами, повинен бути певний рівень Ph, тобто співвідношення кислоти і луги.

Кам'яна структура дуже чутлива до кислотно-лужного впливу. Тому, в більшості випадків, для каменів з кальцієм в складі, а це в першу чергу мармур і вапняк, будь-які небезпечні кислоти становлять небезпеку, так як розчиняють кальцій тим самим руйнуючи основу каменю. На відміну від кислотних, лужні з'єднання не так на стільки безжальні до каменя, але, при довгому контакті, може призвести до вицвітання його, залишаючи білі плями. Тому, препарати з нейтральним Ph балансом обов'язково повинні бути присутніми у вашому запасі засобів для щоденного або періодичного догляду за каменем. Це можуть бути миючий засіб для граніту або мармуру, але ні в якому разі не гель або мило. Але в дуже рідкісних випадках лужні очисники застосовуються для виведення дуже складних забруднень, і після їх використання слід обов'язково провести відповідну нейтралізацію виниклої реакції. У таких ситуаціях категорично забороняється миття гарячою водою, яка лише погіршить шкідливий вплив лугів на камінь.

Миючий засіб для мармуру

миючий засіб для каменю

Вибираючи миючий засіб для каменю треба акуратно. Починаючи роботи з видалення плям або більш простих забруднень, попередньо слід дізнатися тип каменю і плями, а вже після приступати до процедур. Важливим моментом також вважається проведення попереднього тестування.

Миючий засіб для мармуру або миючий засіб для граніту бездоганно ліквідують бруд і пил, плями жиру та інших слідів, відбитками взуття, борються з розводами і іржавими потоками, граціозно надаючи сяйво і блиск кам'яних поверхонь. Це свідчить про те, що спеціально розроблена їх формула показово спрощує процес догляду та чистки пристосувань з каменю, мармуру або граніту. Головне не переборщити з концентрацією кошти — при правильних підрахунках потрібно розчинити 100 мл засобу на 10 літрів води.

Купити миючий засіб для граніту - 093 92 686 03