Поліестеровий клей, поліефірний клей. Низькі ціни

Клей підходить до всього

generalchemical.com.ua/ - єдиний офіційний представник "General Chemical" в Україні!

Останнім часом, використання облицювального матеріалу в обробці як інтер'єрів, так і екстер'єрів, набирає масову популярність. Серед усіх інших матеріалів особливим чином виділяється затребуваність граніту і мармуру, які надають будь-якому декору елегантний шик і беззастережну міцність. А це важливо для власників респектабельних, лофтових приміщень, які цінують розкіш і знають толк раціональності своїх грошових вкладень. Через ці тенденції в ХХІ століття також знову повертається мода на потужні гранітно-мармурові панелі облицювання фасадів заміських особняків. Але, для того щоб результат такої обробки виглядав дійсно шикарно, необхідно зробити правильний вибір клейового складу. Адже саме якість і своєчасність нанесення клею забезпечать практичність і витривалість ваших зовнішніх благоустрою при різних атмосферних втручаннях.

Поліефірний клей

Все різні, але дія одна

поліестровий клей

Розвиток будівельної сфери, а також поява синтетичних матеріалів, автоматично розширили асортимент клейових продуктів і, звичайно ж, ускладнило сам процес вибору необхідного розчину. В даний момент проводиться величезна кількість клейових складів. Зазвичай всі вони мають ряд схожих характеристик:

  • Стійкі до морозу та спеки в діапазоні температури від -10 до + 1100 градусів;
  • Висихають протягом 2-3 годин;
  • Не піддаються впливу ультрафіолетових променів;
  • Можливо застосовувати як для внутрішньої так і зовнішньої експлуатації.

Незалежно від того, який матеріал ви зібралися приклеїти — зверніть увагу на явні розходження в умовах внутрішніх і зовнішніх робіт.

Поліестеровий клей

поліефірний клей

У свою чергу всі відомі клейові склади для оздоблювальних робіт поділяються на:

  • Поліестеровий клей. За консистенцією вони бувають і рідкі, і пастоподібні, тому він часто йде в категорії як мастика. Плюс вони зустрічаються різної кольорової гами, дозволяючи покупцеві підібрати відтінок необхідний для декоративного оздоблення.
  • Поліефірний клей. Типово це синтетичний склад на основі поліефірів, який наноситься пензлем і твердне протягом 1-2 діб. Для більшої ефективності потрібен частковий тиск на оброблювану ділянку. Такий клей використовують при роботі з бетоном або деревом.
  • Універсальний клей. У цій категорії рахуються суміші з латексної основою, що відмінно підходить практично до всіх внутрішніх робіт з будь-яким матеріалом. Нанесення клею можливе лише на попередньо очищену, знежирену поверхню. Тому період схоплювання коливається від 30 хвилин до години.
  • Рідкі цвяхи. По суті це водна дисперсія акрилових сополімерів. Ними користуються для робіт з гіпсокартоном, металокерамікою і натуральним деревом за принципом точкового нанесення або «змійкою». Висихає протягом доби.

Самий клейкий для найміцніших

Полірувальні порошки для граніту - +3 (098) 96 777 09

Одним з найбільш популярних запитань пов'язаних з будівельним клеєм вважається: чим клеїти мармур? Тут все просто — дізнайтеся чим користуються професіонали! Найчастіше профільні фахівці вибирають німецькі марки клею для плитки, які включають в себе ряд спеціально змішаних добавок, що покращують процес скріплення.
Відмінним вибором буде варіант і швидковисихаючої мастики, яка буває різних кольорів, що допускає застосування для каменів всіляких текстур. В крайньому випадку можна порекомендувати взяти спеціальний клей (двокомпонентний) для мармуру на епоксидній основі. Їм стандартно користуються для усунення дефектів і згладжування подряпин. До того ж, даний вид клею має властивість адгезії.

Резинатура клей

Прозорий, але особливо практичний

резинатура клей

Одним з кращих варіантів клею для каменю визначається клей резинатура — рідкий склад на основі поліефірної смоли, що відноситься до епоксидної групи клеїв. Його специфіка полягає в можливості горизонтального нанесення, а також хорошою швидкістю висихання — близько 20 хв .; переносимості полірування і, через прозорого кольору консистенції, пігментного забарвлення. Такий клей в нагоді в різних ситуаціях: будь це екстрений ремонт, або ж будівельні роботи «з нуля ». Стійкий до води і прямих сонячних променів.

Хімія для каменю купити у Львові - + 3 (098) 96 777 09

Ми не спроста зупинилися на різних клейових варіаціях, адже від їх властивостей і практичності залежатиме кінцевий результат вашої праці. Кожен виробник може годинами нахвалювати свій продукт, але не кожен дасть гарантію на те, що без належного догляду, в якому регулярно потребує будь-яке покриття, придбаний у нього клей буде настільки ж довговічний як про це було згадано в буклеті. Отже, щоб не прогадати у виборі необхідного клею, перш за все вивчіть властивості і характеристики оброблюваного матеріалу. Більш успішним рішенням завжди стане вибір клею, який був спеціально розроблений для обробки конкретного матеріалу, але метод експериментів завжди вітається. Вибір за вами!

Купити поліестровий клей - 093 92 686 03