Засіб для щоденного догляду за мармуром: Ціни

Засіб для щоденного догляду за мармуром: Ціни

З каталогом нашої продукції можете ознайомиться тут ...

Коли розмова йде про необхідність догляду за каменем, думки фахівців розходяться: одні, вважають, що вироби з натурального каменю не вимагають особливого догляду за собою, так як сам матеріал міцний і універсальний для використання в умовах відкритої місцевості (кладовища, парку, садової ділянки і т.д); інші, навпаки, дотримуються позицій, що без належної уваги будь-яку кам'яну основу підпадає в категорію ризику і негативного впливу навколишнього середовища. Але як показує практика, кожне покриття, без винятку, вимагає щоденного догляду. Для цього часто застосовують спеціально розроблені засоби, наприклад, засіб проти ковзання або засіб для додання блиску. У будь-якому випадку, щоб надовго зберегти зовнішній вигляд і ідеальність форми пам'ятника, скульптури або тротуарної плитки, незалежно від погодних особливостей регіону, доглядати за такими виробами слід регулярно.

Засіб проти ковзання

засіб проти ковзання

Важливо й те, що мармурові та гранітні пристосування потребують процедурах різного спектру обробки. За правилами догляду, для мармуру потрібно брати засіб для щоденного догляду за мармуром, для граніту - засіб для щоденного догляду за гранітом, а вже якщо вам необхідно привести в порядок кам'яне покриття в будинку, то краще всього вдатися до використання засобів трохи спрощених формул і взяти, скажімо, засіб для щоденного догляду за підлогою.

В залежності від ступеня забруднення, іноді від кількості пилу або бруду, шару опалого листя або плям від відстояної води, головною рекомендацією для початку обробки пам'ятника потрібно спершу протерти його злегка змоченою ганчіркою, після обмити миючим розчином і насухо протерти сухою матерією, а вже далі приступати до спеціальних методів очищення і полірування каменю.

Засіб для щоденного догляду за мармуром

Засіб для щоденного догляду за мармуром придатне не тільки для естетичної чистки вироби, а й допоможе позбутися від проблем виникають при появі цвілі, трав'яних наростів або проростання насіння дерев, що пробиваються з під плити. При його нанесенні ні в якому разі не варто застосовувати щітки, йоршики або інші пристосування грубої основи, що не мають особливих абразивних функцій, бо таким способом ви моментально можете пошкодити виріб і «переполірувати» його вже не вийде.

Купити засіб для щоденного догляду за підлогою

Якщо обробці підлягає виріб з граніту — перш за все зверніть увагу, що для підтримки і відновлення зовнішнього вигляду його покриття необхідно буде завжди використовувати засіб для щоденного догляду за гранітом, так як всі інші способи неефективні і, навіть перевірені «дідівські методики», часто не володіють довгостроковою дією, припускаючи лише часткову чистку поверхні. Звичайно існує безліч натуральних альтернатив спеціалізованим хімічним поліролі, наприклад, натирання чорної мастикою або натуральним бджолиним воском, те й інше змиється опадами протягом короткого часу і не забезпечить збереження об'єкта від помутніння або еластичності. Так що все одно вам буде потрібно чинне засіб проти ковзання або засіб від плям.

Засіб для щоденного догляду за гранітом

Але, якщо ви все ж вирішили подбати про камінь надовго, наполегливо радимо звернутися за допомогою до професіоналів цієї сфери, які зроблять потужну генеральну обробку, правильне біозахисне полірування, водовідштовхувальне просочення і відновлює корекцію пам'ятника або будь-якого іншого кам'яного виробу, за досить доступними цінами, попередньо відвідавши об'єкт для попереднього розрахунку пропозиції.

При самостійному облагороджуванні пам'ятника, з метою деякою економії, в набір для обробки каменю безладно включають засіб для щоденного догляду за підлогою — це не вигідне рішення, адже такий засіб може деструктурувати якості поверхні і може навіть стати причиною подальшого розпаду вироби.

Купити засіб для щоденного догляду за підлогою - 093 92 686 03